Ustawą, która chroni w Polsce autorów i ich dzieła jest Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Udziela ona twórcom ochrony w zakresie praw materialnych, osobistych, jak i wspomnianych pokrewnych. Sami twórcy jednak często nie są świadomi uprawnień, jakie im przysługują. Tymczasem jest to dość szeroka ochrona. Prawo autorskie to jedna z gałęzi tej dyscypliny, którą zajmuje się kancelaria radcowska, opisująca swoje usługi na stronie internetowej lgl-iplaw.pl.

Czemu pomoc prawnika się przydaje w takich chwilach? Przede wszystkim, przez fachowe doradztwo. Dobry specjalista wskaże, co można zrobić, by lepiej chronić swoje uprawnienia jako twórca, a także służy pomocą w przypadku naruszenia praw autorskich przez osoby trzecie.

Partnerzy ww. kancelarii to specjaliści w zakresie ochrony prawa autorskiego. W zależności od oczekiwań mogą sporządzać i negocjować umowy z zakresu praw autorskich majątkowych i pokrewnych, doradzić, jak chronić prawa osobiste prawa autorskie, wiążące dzieło z osobą twórcy, a także reprezentować autorów w sporach, kiedy dojdzie do naruszenia ich uprawnień.

00-551 Warszawa, ul. Mokotowska 41/2B

NIP: 7010438256

https://www.lgl-iplaw.pl/

2017-10-11 11:01:31

Ochrona prawo autorskie

Solispharm Sp. z o. o.

03456 Warszawa, ul. Namysłowska 21

Perspektywa - Studio Rysunku

00682 Warszawa, ul. Hoża 88

Lokalizator-telefonu-online.pl

02013 Warszawa, ul. Lindleya 16