Codzienny stres, problemy w pracy, w relacjach z najbliższymi, a także te najtrudniejsze przeżycia mocno odciskają się na psychice człowieka. Nic dziwnego więc, że pojawiają się momenty, kiedy dochodzi do załamania. W końcu każdy ma swoje limity ilości bodźców, które jest w stanie przetrwać.

Problemy psychiczne nie istnieją od dzisiaj – ludzkość od zawsze się z nimi zmaga. Jednak relatywnie od niedawna dopiero zaczęto się nimi zajmować na szerszą skalę. Dzisiaj można skorzystać z pomocy, jaką świadczy poradnia psychologiczna w Warszawie, Krakowie czy jakimkolwiek innym mieście. Dzięki wsparciu profesjonalnych terapeutów człowiek jest w stanie łatwiej poradzić sobie z konfliktami wewnętrznymi, jak i między członkami rodziny.

Jedną z takich poradni jest Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO. Wśród specjalistów, którzy w nim pracują, znajdują się wykwalifikowani lekarze psychiatrzy, psychologowie, a także psychoterapeuci, którzy pomagają pacjentom stawić czoła swoim problemom. Jeśli więc pojawiają się kłopoty natury psychicznej – warto sięgnąć po ich pomoc.

00-833 Warszawa, ul. Sienna 72/0

NIP: 9511482312

http://psychiatrzy.pl/

2017-08-07 12:25:44

Poradnia psychologiczna | http://psychiatrzy.pl/

Solispharm Sp. z o. o.

03456 Warszawa, ul. Namysłowska 21

Perspektywa - Studio Rysunku

00682 Warszawa, ul. Hoża 88

Lokalizator-telefonu-online.pl

02013 Warszawa, ul. Lindleya 16