W kancelarii pracują prawnicy, którzy działają w branży Fintech. Z uwagi na to, że nowoczesne technologie coraz bardziej się rozwijają, właściciele firm zajmujących się IT chcą mieć pewność, iż działają na co dzień zgodnie z przepisami prawa. 

Podstawowe wiadomości z tego zakresu są udostępnione na stronie r-legal.pl, a ponadto można też skorzystać z porad prawnych, ponieważ prawnik z biura w Fintech na bieżąco monitoruje, co dzieje się na rynku. O poradę prawną lub pomoc w napisaniu wniosków można poprosić na przykład wtedy, gdy zamierza się założyć działalność gospodarczą i chciałoby się uzyskać potrzebne klauzule, między innymi dotyczące ochrony danych osobowych. 

Jeśli przedsiębiorca chce się upewnić, że wdraża dobrze rozwiązania w chmurze, to także może dowiedzieć się podczas spotkania czy robi to poprawnie. Eksperci z firmy przedstawiają propozycje modeli działania w IT przedsiębiorcom, którzy działają w nowych technologiach, ponieważ ta dziedzina jest w kręgu ich głównych zainteresowań. 

31-542 Kraków, ul. Mogilska 13b/4

NIP:

https://r-legal.pl

2023-01-24 00:00:00

Prawnik fintech

Transfer Przeprowadzki

31834 Kraków , ul. os. Jagiellonskie 22

Serwis Urządzeń Chłodniczych Kraków

32020 Wieliczka/Kraków, ul. Poprzeczna 14

PPHU "BU-MOR"

32600 Oświęcim, ul. Zagrodowa 67