Opisany na stronie internetowej dostępnej pod adresem gabinetpsychoterapiidroga.pl gabinet psychoterapii ma szeroką ofertę, tak samo jak zespół, oraz kieruje ją do osób w różnym wieku. Działa między innymi jako poradnia psychologiczna dla młodzieży w Poznaniu. Warto pamiętać, że, w razie potrzeby, młodzi ludzie mogą znaleźć tam pomoc, gdyż zapotrzebowanie na przeznaczone dla nich usługi jest obecnie bardzo duże, a osoby chcące z nich skorzystać nieraz narzekają na ich dostępność.

Do gabinetu po fachową pomoc mogą zgłaszać się młode osoby zmagające się z różnego rodzaju problemami, jak fobie, na przykład fobia społeczna, przeżywające kryzysy, mające zaburzenia emocjonalne czy trudności w nawiązywaniu relacji z innymi. Takie problemy są niezwykle powszechne i nierzadko prowadzą do poważnych konsekwencji, łącznie z próbami samobójczymi, które nader często bywają udane.

Pomoc udzielana w gabinecie polega na początkowych konsultacjach, które mogą obejmować od 1 do 3 spotkań, a potem na terapii.

60-809 Poznań, ul. Bukowska 21/13

NIP:

https://gabinetpsychoterapiidroga.pl/

2023-06-26 00:00:00

Poradnia psychologiczna dla młodzieży poznań

OSO24.PL Sylwia Rusin

60451 Poznań, ul. Dąbrowskiego 742

Orzeł-Trans

62070 Dąbrowa, ul. Rolna 26

Kaskada Hotel&Restauracja

60453 Poznań, ul. Międzyzdrojska 37