Pary przygotowujące ślub i wesele z pewnością będą potrzebować estetycznych zaproszeń, więc renomowana drukarnia Royal Dekor wprowadziła do oferty tego typu artykuły w przystępnych cenach.

Proponowane zaproszenia są drukowane na najlepszym papierze o wysokiej gramaturze i ozdabiane błyszczącą folią. Same nadruki powstają przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu, co gwarantuje uzyskanie wyraźnych napisów i grafik. Wychodząc naprzeciw potrzebom wszystkich klientów, firma oferuje możliwość zamówienia próbek. Dodatkowo konsumenci mogą wybrać opcję personalizacji i samodzielnie dobrać zdjęcia, ozdoby, kolorystykę oraz napisy. Do zestawu można dokupić eleganckie koperty, winietki, karty menu, toppery na tort weselny, podwiązki ślubne, numery na stoły, podziękowania dla gości naklejki na butelki i wiele innych. Zamówienie można złożyć poprzez stronę internetową drukarni.

Warto skorzystać z usług firmy, która sprzedaje eleganckie i tanie zaproszenia ślubne. Zlecenia są zawsze realizowane terminowo.

42-100 Kłobuck, ul. Bohaterów Bitwy pod Mokrą 2/0

NIP:

https://royaldekor.pl/

2023-07-13 00:00:00

Tanie zaproszenia ślubne

AMK2 Architekt Monika Kantor-Kiliś

43400 Cieszyn, ul. Olchowa 15

Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz

44274 Rybnik, ul. Konarskiego 12

GABARYTY.NET

40855 Katowice, ul. Janasa 4