Prowadzenie biznesu, firmy czy spółki opiera się na przepisach z zakresu prawa handlowego i gospodarczego. Wiele przedsiębiorstw zatrudnia specjalistów w tej dziedzinie, których zadaniem jest sporządzanie odpowiednich dokumentów, projektów czy raportów regulujących stosunki prawne między pracownikami a pracodawcą. 

W życiu są sytuacje, kiedy niezbędna jest pomoc prawnika, gdyż nie tylko firmy, ale również osoby fizyczne i inne podmioty gospodarcze korzystają z usług kancelarii. W wielu przypadkach pozwoli to zaoszczędzić czas, który trzeba by było poświęcić na zrozumienie przepisów, często zawiłych i niezrozumiałych dla laików. Na terenie Warszawy działają różne kancelarie. Prawo gospodarcze jest jedną z dziedzin regulująca stosunki społeczne. Na stronie polzlaw.pl można znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania, a także fachowe doradztwo z zakresu m.in. prawa:

  • administracyjnego,
  • cywilnego,
  • rodzinnego i spadkowego,
  • pracy.

Oferują też porady prawne, pomoc adwokata i radcy prawnego dopasowaną do indywidualnych potrzeb, rzetelne sporządzanie, opiniowanie i negocjowanie umów i wiele innych usług. 

00-252 Warszawa, ul. Podwale 17/3

NIP: 5252474881

https://www.polzlaw.pl/

2019-04-03 00:00:00

https://www.polzlaw.pl/ | Prawo gospodarcze Warszawa

Solispharm Sp. z o. o.

03456 Warszawa, ul. Namysłowska 21

Perspektywa - Studio Rysunku

00682 Warszawa, ul. Hoża 88

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

05077 Warszawa, ul. Trakt Brzeski 58