Samochód jest bardzo wygodnym elementem codziennego życia, choć nie każdy potrzebuje go na stałe. W dużych, dobrze skomunikowanych miastach własne auto mogłoby stanowić wręcz nieproporcjonalnie wydatek wysoki względem realnych potrzeb. Z innej strony patrząc, nie da się ukryć, że samochód daje wygodę i pozwala być bardziej niezależnym pod względem logistyki w mniej lub bardziej ważnych sytuacjach.

Właśnie dlatego długoterminowy wynajem samochodu cieszy się coraz większym zainteresowaniem klientów firmy ab-rent.pl. Specjalna umowa obowiązująca od 2 do 5 lat pozwala cieszyć się autem tak, jakby posiadało się je na własność, choć w rzeczywistości pozostaje dobrem należącym do firmy wynajmującej.

Wynajem w dłuższej perspektywie opłaca się pod względem finansowym, bo umowa jest skrojona pod kątem potrzeb i możliwości konkretnego klienta. Duży wybór samochodów z różnych segmentów pozwala każdemu znaleźć coś dla siebie. Warto podkreślić, że oferta jest skierowana do osób zarówno fizycznych, jak i prawnych, w tym także instytucji państwowych.

51-319 Wrocław, ul. Sycowska 13/0

NIP:

https://www.ab-rent.pl/

2019-09-06 00:00:00

http://www.ab-rent.pl/ - Długoterminowy wynajem samochodu

Kancelaria Adwokacka Marcin Rostocki

67200 Głogów, ul. Jana Matejki 14

ITION

53149 Wrocław, ul. Racławicka 83

JN Projekt

55120 Pęgów, ul. Słoneczna 8